Nereden Nereye… Bakın Dilan Polat’ın Eşyaları Silivri Cezaevi’ne Neyle Taşındı!

Dilan Polat ve eşi Engin Polat, kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddialarıyla geçtiğimiz günlerde tutuklandı. Silivri Marmara Cezaevi’ne gönderilen Dilan Polat’ın kıyafetlerinin çöp poşetiyle taşınması dikkatlerden kaçmadı! Detaylar…

Dilan Polat ve Engin Polat, birkaç yıl içerisinde yaşadıkları inanılmaz yükselişle ve lüks yaşantılarıyla gündemden düşmek bilmedi.

Öyle ki çift, çocukları için satın aldıkları evi çocuklarına göstermek için helikopter kiralamıştı.

Milyonlarca liralık arabalara binen, lüks bir villada yaşayan ve ayda 1 milyon lira yardım dağıttığını; bazı günler AVM’de 750 bin TL harcağını beyan eden Dilan Polat; dudak uçuklatan lüks bir hayat yaşıyordu, ta ki birkaç gün öncesine kadar.

Kısa süre içerisinde yaşadıkları yükselişle MASAK’ın radarına takılan ve şirketlerinde milyonlarca liralık şaibeli işlem yapıldığı iddia edilen Dilan Polat ve Engin Polat, geçtiğimiz günlerde tutuklandı.

Çiftin toplam değeri 150 milyon TL’yi bulduğu iddia edilen lüks arabalarına da el konuldu ve arabalar yediemine teslim edildi…

Milyonlarca liralık çantalar takan ve düğünlere siyah çöp poşetinin içinde para desteleriyle gelen Dilan Polat, şu an nereden nereye denecek bir durumun içinde.

Davanın ilk günden bu yana takipçilerinden olan Avukat Feyza Altun, çeşitli açıklamalar yapmak için Müge ve Gülşen’in sunduğu 2. Sayfa programına katıldı.

Müge ve Gülşen, Dilan Polat’a ait kıyafetlerin çöp poşetiyle cezaevine taşındığını iddia etti…

Kaynak: 2. Sayfa

Tabii herkesin aklına Dilan Polat’ın çöp poşetinin içinden deste deste para çıkardığı bu anlar geldi!

Tam bir ‘nereden nereye…’ durumu anlayacağınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x