2 maç oynadı, 172 bin 449 TL kazandı… Muhteşem geri dönüş ve 90+8’de gelen golle kupon tuttu!

Kullanıcı aynı zamanda, Misli üyelerinin kupon paylaşımı ve yorumlar yaptığı aynı zamanda puanlar kazandığı Misli Arena’da kuponunu diğer üyelerle paylaştı.

Luis Suarez hat-trick yaptı, Gremio harika bir geri dönüşle kazandı…

Misli üyesinin kuponundaki ilk maç Botafogo – Gremio karşılaşmasıydı. Maç devam ederken Gremio galibiyetine oynayan üye, 10.25 oranlı tercih yaptı. Botafogo soyunma odasına 2-1’lik üstünlükle girdi. Gremio’dan iyi bir oyun bekleyen üye için 2. yarı da istediği gibi başlamadı. 47. dakikada ev sahibi ekip skoru 3-1 yaptı. Kupon iyice zora girmişken sahneye herkesin iyi tanıdığı bir isim çıktı, Luis Suarez! 50 ve 54. dakikalarda attığı gollerle skoru eşitleyen tecrübeli forvet sonrasında da takımını öne geçirmek adına pozisyonlar yakaladı. Psikolojik üstünlüğü eline alan Gremio’da Luis Suarez, 69. dakikada sahneye tekrar çıktı ve skoru 4-3’e getirdi. Maç bu skorla sona erince üye ilk maçını bilmiş oldu.

3 farkla kazanır dedi, son dakika golüyle coştu…

Misli üyesi, kuponundaki bir diğer maç olan Bahia BA – Cuiaba maçına farklı bir tercihte bulundu. Ev sahibine 3 handikap avantajı verilirken; üye beraberlik seçeneğine oynadı. Yani bu durumda ev sahibine 3 gol avantajı verildiği için berabere bitmesine adına Cuiaba’nın maçı 3 farklı kazanması gerekiyordu. Üye, canlıda oynadığı bahiste 6.82’lik yüksek bir orana tercih yaptı. 20. dakikada ev sahibi Bahia, 10 kişi kalmış ve ilk yarıyı Cuiaba 1-0 önde tamamlamıştı. İkinci yarı ise maç uzun süre bu skorla devam etti. 78. dakikada sahneye Isidro Pitta çıktı ve skoru 2-0’a getirdi. Üyenin kuponunun tutması için Cuiaba’nın yemeden bir gol daha atması gerekiyordu. 9 dakika duraklama eklemesi yapılan mücadelenin artık son dakikasına girilirken 90+8’de Cuiaba’dan Ronald bu sezonki ilk golünü attı ve maça son noktayı koydu. Cuiaba’nın maçı 3-0 kazanmasıyla üye 2’de 2 yaptı.

Misli üyesi böylece 69.91 oranlı kuponunu tutturarak 172 bin 449 TL kazanmış oldu. Üye, bu kuponuyla Misli Arena’da günün “En İyi 20” kuponu arasında yer aldı.

Siz de Misli’ye üye olarak Misli Arena’da kuponlarınızı paylaşabilir, İddaa bilginizi konuşturarak “Krallar” arasındaki yerinizi alabilir ve Arena Puanları kazanabilirsiniz.

İşte Misli üyesinin Misli Arena’da hem kazandığı hem de kazandırdığı o kupon…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x